Zvířecí doktor je základ

300x300-red.png

Pokud jste si pořídili zvířátko tak určitě mu zajišťujete pohodlný pelíšek, klícku, terárium a záleží Vám, aby se u Vás co nejrychleji zabydlel a cítil se u Vás jako doma. Možná ani návštěvám nevěnujete tolik péče a pozornosti jako novému členu domácnosti. S nemenší zodpovědností přistupujete k jeho výživě a na internetu sháníte jen to, co je skutečně nejkvalitnější. Pokud máte svého mazlíčka rádi, také se zajímáte o to, kde ho budete léčit či očkovat.

Dobrá a dostupná adresa

Veterina Praha je zde pro Vás. Ať už Vám záleží na prevenci, potřebujete očkovat, kastrovat nebo Vaše zvířátko trápí nějaké vážné zdravotní potíže, neváhejte kdykoli přijít. Klinika v Holešovicích leží na dobré adrese, takže je snadno dostupná z většiny míst v hlavním městě.