Zrealizujeme vaše nápady na papíře

Už dlouho sníte o nějaké krásné vestavěné skříni, která by byla dostatečně velká, aby se do ní vešlo všechno vaše oblíbené oblečení, bytový textil, možná i nějaká police s důležitými dokumenty a vůbec, aby byla schopná pohltit ještě spoustu jiných pokladů? Není problém! Nakreslete vaši představu na papír a my si s tím poradíme. Bude nám u toho asistovat kvalita a bohaté zkušenosti.

Možné je cokoliv

Jsme schopni vám vytvořit vestavěnou skříň Praha http://www.nabytekvyroba.cz/kuchyne-kuchynska-dvirka s normálním zavíráním, nebo s posuvnými dveřmi. Taky jakkoliv nakombinovat uspořádání polic, nainstalujeme vám do ní věšákovou tyč a splníme jakékoliv další požadavky, které jen na tento kus nábytku můžete klást. Taky volba barevného provedení je možná, a to rovnou ve 100 dekorech, takže si vybere opravdu každý.

Ohodnoťte příspěvek