Život na vesnici s dítětem a bez auta?

300x300-red.png

Život na vesnici a k tomu s malým dítětem je bez řidičského průkazu a automobilu náročný. Zahoďte ostych a strach. Vyberte si, která autoškola je pro vás nejvhodnější a jděte do toho. Nemusíte být pirátem silnic s hrůzou v očích, ale staňte se klidnýma opatrným řidičem. Sami uvidíte, jak se váš život zjednoduší a kolik času ušetříte. Tak hurá do toho!

Výcvik pro náročné

Pro velmi zaneprázdněné a pracovně vytížené klienty nabízíme V. I. P. program. Jedná se o vysoce luxusní formu výuky. Veškerou výuku si žák naplánuje zcela dle svých časových a místních možností žáka. Výuku teorie si určuje klient sám (pracoviště, bydliště, učebna), rovněž jako místo nástupu a výstupu při praktické části. Doba trvání V. I. P. programu je od 16-ti dnů po 18 měsíců.