Zimní zahrada k celoročnímu užívání

Budete-li chtít využívat zimní zahrady i celoročně, pak je nezbytné použití dvojitých až trojitých skel. Jako novinku můžeme nabídnout izolační skla s tepelnou fólií. Nejčastěji instalujeme dvojitá skla, která mají pokovanou vrstvu v kombinaci s bezpečnostními skly. Takto upravené zimní zahrady bude moci užívat po celý rok. Vhodné je ještě nainstalovat stínící techniku.

Odpočívejte v kvalitních zimních zahradách

Rádi pěstujete květiny a další zeleň? Chtěli byste vyzkoušet pěstovat i náročnější květiny, které nemohou růst venku? Pak zbývají naše zimní zahrady. Ty zpravidla slouží jejich majitelům k pěstování květin či jiné zeleně. Je to krásný koníček, který vám navíc zpříjemní prostředí ve vašem domě. Takové posezení v zimní zahradě po celý rok nic nenahradí. Zimní zahrady na vás čekají.