Zapomeňte na fronty

300x300-red.png

Také patříte mezi ty, pro něž čekání ve frontě je čímsi nepřekonatelným? Ony legendární fronty na banány, které někteří z nás zažili, mnozí však již ne, jsou asi pro pamětníky nezapomenutelné. Rozhodně však bychom asi stěží hledali někoho, kdo by se do takové fronty rád vrátil. Ani my v Albertu fronty rádi nemáme, proto se snažíme chod prodejny řídit tak, aby fronty u pokladen nevznikaly.

Čas věnujte nákupu

Maximální snaha o omezení front u pokladen je jen jedním bodem z celé řady věcí, kterými se snažíme vyjít Vám, zákazníkům, maximálně vstříc a nákupy co nejvíce usnadnit. Dalším způsobem je i příprava letáku Albert, který Vám pravidelně až domů přináší informace o všem výhodné, co pro Vás chystáme. Můžete si tak doma předem rozmyslet, do budete kupovat.