Za volantem jste nejistá

300x300-red.png

Nepatříte k řidičům, kteří by jezdili rychle a zběsile, ale spíše je problém v tom, že vy se za volantem zkrátka cítíte příliš nejistá, a tak jste mnohdy roztržitá a zmatkujete. A je vám jasné, že to také není ideální stav, a že tak můžete někoho ohrozit, a proto jste už přemýšlela i nad tím, že byste zkrátka přestala řídit, jenže problém je v tom, že v práci se tomu zkrátka nevyhnete.

Ztrácíte body za roztržitost

Jenže nyní si budete muset chtě nechtě udělat menší pauzu, alespoň do doby, než v autoškole Praha úspěšně absolvujete přezkoušení z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel, jelikož jste díky neustálým drobným chybám přišla o svůj řidičák. Takže teď budete ještě navíc nervózní z toho, že budete jezdit s komisařem, takže je otázka, zda ty zkoušky znovu uděláte.