Všechny informace o penzi na jednom místě

300x300-red.png

Informace i výpočty, které vám pomohou jít do penze bez starostí a v naprostém klidu můžete hledat na mnoha různých místech, nebo se spolehnout na nás a najít je na jenom místě. Všechny informace jsou vždy aktuální především proto, že je pravidelně aktualizujeme podle změn v penzijní reformě. Kromě toho vám poskytneme také jednoduchý způsob, který vám pomůže s normálně složitými výpočty. Naším cílem je poskytnout vám co největší počet kvalitních informací a spolehlivý výsledek vašeho penzijního věku tak, abyste mohli v klidu odpočívat.

Přesný penzijní věk během chvilky

Rádi byste se dozvěděli přesné datum, kdy se budete moci odebrat na svůj zasloužený odpočinek, ale nechce se vám provádět složité výpočty? Chcete zaručeně spolehlivý výsledek? Pokud ano, spolehněte se na nás. Online kalkulačka odchodu do důchodu vám velice rychle a jen za pomoci několika vašich informací, poskytne nejdůležitější údaj o penzi. Společně s dalšími informacemi, které vám poskytneme, budete včas velice dobře připraveni na období, ve kterém získáte na penzi zákonný nárok a budete moci konečně opustit svou práci a začít si užívat volného času.