Vedou k lepšímu využívání ložních ploch

Chceme upozornit naše zákazníky, že u nás vyrábíme, vykupujeme a zároveň i opravujeme palety. Naši zaměstnanci se již těší na vaše další zakázky. Máme již řadu spokojených zákazníků. Svou práci zvládáme v té nejvyšší kvalitě. Zákazníkům šetříme peníze, neboť vykupujeme ty poškozené a vzápětí je opravujeme. Oprava je pro ně finančně mnohem výhodnější.

Dají se ukládat do výškových regálů

Naše přepravní palety pomáhají k přepravě zboží. Během přepravy lze se zbožím lépe nakládat. Pokud se zabýváte právě rozvozem zboží, měli byste je využívat. Nyní máte skvělou šanci obrátit se na nás a objednat si jejich výrobu. Pokud skladujete i poškozené, doporučujeme vám je nevyhazovat a raději je dopravit k nám. Podíváme se na ně a půjde-li to ještě, tak je opravíme.