Univerzální vypínače unica

300x300-red.png

Domovní elektroinstalační přístroje světoznámé francouzské firmy Schneider electric se odlišují od běžné produkce tak výrazně, že je mezi ostatními už na první pohled poznáte. To co poutá pozornost, je zajímavá barevnost a atraktivní design. Tím se dostaly na úroveň skutečných bytových doplňků. Na výběr je široká paleta barev, kterou je možné kombinovat a vytvářet tak krásně bláznivé kreace. Kdo chce luxus a eleganci, může ji samozřejmě rovněž mít. Anebo se vydat zlatou střední cestou a zvolit řešení univerzální.

Domovní elektroinstalace v novém kabátě

Někdy stačí málo a nastane velká změna. Francouzské firmě Schneider electric se stačilo zaměřit na design domovních elektroinstalačních produktů a výsledek stojí za to. Jako mávnutím kouzelného proutku se obyčejná a ničím nezajímavá domovní elektroinstalace proměnila na úžasný zdobný prvek. Stačí navštívit stránky e-shopu, který se na tuto světově uznávanou značku specializuje. Nabídka je rozdělena do modelových řad, které se liší vzhledem, barevností i použitým materiálem. Komu vyhovuje jednoduchost a umírněná barevnost, tak by neměl přehlédnout vypínače unica. Splní jeho představy na sto procent.