Svetlom proti depresii

Čím ďalej tým viac ľudí je prepracovaných. Neustále tvrdia, že nemajú čas a nič nestíhajú. Dni im ubiehajú v každodennom zhone a šedi. Sú neustále nervózny a nepríjemní. Autom jazdia dosť agresívne a už zabúdajú, aké to bolo v čase, keď neprenasledovali prácu a peniaze, ale žili jeden pre druhého. Dosť často dochádza k tomu, že človek ochorie depresiou a musí sa liečiť.

Ako na to?

Takou možnosťou, ako sa zbaviť splínu, sú určite prechádzky a slniečko. Svet je hneď veselší, ako keď zostávame v tmavej kancelárii až dlho do noci. Keď už to musí byť, mali by sme si aspoň dobre svietiť, aby sme netrpeli depresiou ešte preto. A práve taký malý kútik dokážu rozsvietiť práve LED žiarovky GU10. Musíme si predsa dopriať aspoň trochu umelého slniečka, aj to vyčaruje úsmev na tvári. Treba si robiť drobné radosti a to každý deň.