Šetřete Váš čas a tiskněte vizitky online

Pokud chcete vytvořit produkt, na kterém budou Vaše základní informace, tak možná budete nejprve hledat ve městě podnik, kde Vám to budou schopni vytvořit. Nemusíte tím ale ztrácet půl dne. U nás si to totiž celé vyřídíte z pohodlí Vašeho domova nebo přímo z Vaší kanceláře. Stačí Vám pouze připojení k internetu. Sami si vyberete, jak má výsledný výrobek vypadat a co na něm má být napsáno. Můžete si zvolit nějakou z již přednastavených šablon nebo si určit vlastní grafický návrh podle Vašich představ. Když si navolíte jednotlivé parametry, tak ihned budete vědět, kolik Vás to celé bude stát. Hotový výrobek Vám dodáme do dvaceti čtyř hodin v rámci České republiky.

Zvolte správný papír

Tisk vizitek online je velmi jednoduchý, pokud víte, jak chcete, aby hotový produkt vypadal. Je potřeba si zvolit několik parametrů, podle kterých jej pro Vás vytvoříme. Jedním z parametrů je volba papíru, ze kterého budou kartičky vyrobeny. Nejběžněji používaný je křídový papír o gramáži tři sta gramů na metr čtvereční.