Rozmanitý výběr surovin a profesionální přístup

Chystáte výstavbu terasy a nevíte, jaké materiály budou vhodné? Nevíte si rady s výběrem terasových prken k Vašemu domu? Tak to jste správně v naší společnosti. Nepřeberné množství materiálů a vysoce profesionální personál Vám zajistí, že budete odcházet spokojeni. Naše společnost velmi doporučuje dřeva evropská, jako jsou smrk a borovice a také sibiřský modřín. U exotických je pak jisté riziko lámání a kroucení, díky našemu středoevropskému podnebí.

Garance spokojenosti pro každého

Pokud máte vybráno a konzultace s naším personálem byla úspěšná. Dovezeme objednávku přímo k Vám a společně začneme s realizací. Na závěr dodáme ochrannou vrstvu, která by měla zabránit externímu poškození. Neváhejte a začněte s výstavbou ještě dnes a udělejte Váš dům zajímavějším.