Rekreační mobilní domy

Kancelář v mobilním domě

Rádi bychom Vám nabídli zbrusu nové i bazarové . Naše nevyžadují žádné stavební povolení a dají s jednoduše přesouvat. Také využití mají naše mobilní domy mnohem více než domy klasické. Můžete s levnějšími domky dokonce jezdit na výlet. Některé se dají upravit například jako chatky.

Bydlení v mobilním domě

Mobilní domy, které Vám nabízíme vždy kvalitní konstrukci a jsou z těch nejkvalitnějších materiálů. Mobilní domy si můžete zařídit podle svého nejlepšího uvážení. Můžete si u nás koupit verze domů, jež již obsahují jak kuchyň se spotřebiči, tak i obývací pokoj, koupelnu se sprchovým koutem a minimálně jednu ložnici. Nechybí samozřejmě také WC.

Zahraničí

Mobilní domy jsou velice populární v zahraničí. Konkrétně hlavně ve Francii, Holandsku a v Anglii.

tematicke-party.jpg