Provoz funguje po celý rok

300x300-red.png

Chcete si pronajmout pokoj na pár dní, nebo rovnou na pár týdnů, měsíců či dokonce rok? U nás to není problém. Naše ubytovna Praha se těší dobré pověsti nejen v naší metropoli. Může za to kombinace nízkých cen a vysokého standardů vybavení. V každém pokoji totiž najdete vše potřebná, nepronajímáme žádné holobyty. Čistota je u nás samozřejmostí. Navíc, máte-li na čem spustit internet, budete jistě spokojeni. Za signál WIFI se u nás totiž nic neplatí a je k dispozici zdarma všem našim hostům.

Neriskujte bez rezervace

Hlavně na začátku studijního roku míváme plno, proto je nezbytné si u nás pokoj zarezervovat s dostatečným předstihem. To můžete provést buďto klasickou cestou, tedy telefonem, nebo pomocí našeho elektronického rezervačního formuláře. Ten je k nalezením na našem webu.