Pro květinu to nejlepší

Květináče Lechuza získali v poslední době opravdu velikou oblibu, a to z mnoha důvodů. Lidé jsou většinou v jednom kole, mají spoustu práce, povinností a starostí, a bohužel již příliš času a myšlenek nezbývá na péči o květiny, které doma pěstují. I přesto je ale velmi nepraktické dát veškeré rostliny kvůli nedostatku času pryč z domu, protože právě tyto hezké přírodní detaily dokážou zcela nenahraditelně zútulnit interiér. Právě květináče Lechuza tento problém dokázaly dokonale vyřešit, protože mají zabudovaný velmi promyšlený systém, který se dokáže o vše postarat, ptáte se jak?

Vše je promyšlené

Vy, jakožto pěstitel, budete muset doplnit jednou za čas zásobník s vodou, aby si z něj mohl květináč odebírat veškeré živiny a předávat je rostlině. Takto to bude fungovat ne pouhých pár dní, ale až neuvěřitelných dvanáct týdnů, což je skutečně fantastické. O vaše květiny se tedy nebudete muset vůbec starat, ale i tak vám budou dělat radost, díky čemuž je máte tolik rádi. Tento praktický pomocník vám bude dělat parádu, a přitom i velikou službu.

tematicke-party.jpg