Priezračnosť, ktorá sa nezastaví pred ničím

Odzrkadlí sa v ňom možno aj časť vašej duše. Stačí sa len dívať.  Vždy je iné a vždy inak krásne. Umožňuje  prienikom svojou štruktúrou  ponúknuť pohľad za seba a umocňuje detaily svojou priezračnosťou. Sklenené zábradlie odosobňuje a láka vstúpiť na terasu, schodište alebo visutú chodbu.

Ľahko provokujúci skvelý dizajn  

Skúsme sa odpútať od reality v objatí bezpečného skla. Nechajme sa ľahko provokovať úpenlivou prosbou pohladiť dokonalé krivky zaoblených hrán. S týmto zábradlím je tu vždy pre nás slnečné ráno a kvitnúca lúka okolo priestoru, ktorý je treba chrániť.Je to oáza pre príjemnú chvíľu, do ktorej budeme vždy s potešením vstupovať. Budeme sa rozhliadať po neprebernej inšpirácii takto vzniknutého architektonického prvku.

tematicke-party.jpg