Příchutě, které vám budou chutnat

300x300-red.png

Chcete-li zmrzliny, chtějte ty naše

Pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na vzhled i chuť zmrzliny, nabízíme špičkové výrobky nejvyšší kvality. Výrobky dodáváme do malých i velkých podniků, kaváren, cukráren, restaurací, malých hotelů i velkých hotelových komplexů. Zaručíme vám spokojenost i náročných zákazníků.

Výjimečný chuťový zážitek pro výjimečné zákazníky

Naše zmrzliny jsou výjimečné poutavým vzhledem i vynikající chutí. Jsou dodávány již bohatě zdobené, mají chutný, svěží a čerstvý vzhled, stačí je již jen trochu ve vitríně dozdobit pro dokonalý efekt. Zmrzlina je podle druhu prolévána topingy a pastami, prokládaná, ovocem, čokoládou, oříšky, piškoty a oplatkami.

Lákavá zmrzlina

Ovocná zmrzlina neboli sorbet obsahuje vysoký podíl ovoce, nebo i kousky ovoce. Je osvěžující a nízkokalorická. Není dodatečně aromatizována, dobarvena ani neobsahuje tuk.