Poznejte své předky

Zajímá Vás, kdo tvoří Vaši rodinu? Současné rodinné příslušníky samozřejmě znáte, ale kolik toho víte o historii vlastního klanu? Kde je vlastně Váš původ, co dělali a čím byli významní starší členové Vaší rodiny? Ne každý z nás má tolik času na hledání předků, aby dokázal zjistit požadované množství informací k ukojení své zvědavosti. Naštěstí existují odborníci, pro které je takový výzkum spíše zábavou než prací. A pokud se historii své rodiny opravdu zajímáte, tak proč si nenechat od takového odborníka odkrýt celou historii a sestavit rodokmen?

Řekněte si, co chcete vědět

Přejete si sestavení otcovy nebo matčiny linie? Nebo obou? Ani jedno není problém, rozdíl je jen v čase vypracování. Čím více informací si přejete získat, tím více času bude na vypracování třeba. Odhalení jedné rodové linie trvá kolem dvou měsíců, každý další požadavek prodlouží vypracování o několik dnů až týdnů. Výsledný vzhled si vyberete sami, na pozadí může být rodinná fotografie nebo Vámi zvolený obraz.  Mít vystavený doma svůj vlastní rodokmen je často velmi příjemným překvapením pro zbytek rodiny. 

tematicke-party.jpg