Podpora srdečního a imunitního systému

Mezi jeden z nejcennějších produktů přírody patří konopný olej. Vyrábí se ze semen těch nejlepších odrůd konopí, proto se k němu připojuje přídomek panenský. Má blahodárný účinky na lidské organismy. Podporuje srdeční činnost i imunitní systém. Při dlouhodobém používání poznáte zlepšení na svém těle. Zesílení vlasů, nehtů, zlepšení pokožky.

Vyjdeme Vám maximálně vstříc

A to díky tomu, že obsahuje vysoký obsah omega-3-omega-C nenasycených mastných kyselin. Pro lidské tělo jsou velice důležité a tělo se mu dodávat v potravě, protože lidský organismus si je neumí sám vyrobit. Obsahuje přírodní vitamíny E a to poměrně velké množství a další vitamíny. Nemusíte mít vůbec obavy z používání konopného oleje až při tepelné úpravě, si můžete dávat pozor na nejvyšší teplotu. Měl by tento produkt užívat každý, komu zálež na svém zdraví. Zejména pak je vhodný pro děti, těhotné ženy či vrcholové sportovce. Nebojte se nám napsat, pokud potřebujete podrobnější informace anebo Vám není něco jasné. Vyjdeme Vám maximálně vstříc.