Odhodlejte se k léčbě závislosti na alkoholu

Za pitím můžou být malé i větší problémy. Někdo skleničkou řeší nesrovnalosti v práci, jiný trable v rodině. Někdo práci nemá, jiný ji má moc. Důvod nalít si něco povzbuzujícího se dá najít v podstatě vždycky. Kdyby však zůstalo u jedné skleničky. Ale návyk se vytvoří rychle a tělo se dožaduje opory. A než se nadějete, tak se životem neprobíjíte, ale v podstatě propíjíte. Návrat k normálu je těžký. Ale je možný. Stačí najít sílu si přiznat, že už to je přes míru a že takhle dál už ne. A to je vykročení tím nejlepším směrem.

Bude to vaše ozdravná dovolená

Nestátní psychologické zařízení má skutečně vynikající odvykací program. Pro toho, kdo už pije přes míru, je tu připravena svým způsobem zdravotní dovolená. Léčba závislosti na alkoholu trvá dvacet osm dní, a tak je snadné vzít si na svůj boj volno v práci. Projekt, do kterého máte možnost se zapojit, spojuje kvalitní psychoterapeutický http://leporelo.org/udalosti/psychoterapeuticke-smery-4-beh/ program s příjemným prostředím. Velký důraz je kladen na anonymitu a osobní prostor klienta. Terapie, relaxování, odborné přednášky a spousta příležitostí jak aktivně trávit volný čas. Posílení psychické a fyzické kondice je pro návrat k normálnímu životu velmi důležité. S péčí profesionálů ten návrat zvládnete.