Noví kamarádi i zážitky

Vzpomínáte rádi na to, jak jste v dětství jezdili na letní tábory a poznávali tak nové děti a kamarády, se kterými se třeba vídáte dodnes? Kolik máte vzpomínek, zážitků z těchto akcí, o kterých jste mohli další roky vykládat a nezapomněli je dodnes? Pak tyto zážitky dopřejte i svým dětem, které z nich budou neméně nadšené.

Bez rodičů

Ke každým velkým prázdninám patří pro děti odjezd na letní tábor. Konečně je nebudou rodiče prudit, zamávají jim a budou mít na týden nebo na dva od nich pokoj. Pro děti jsou tyto dny totiž plné různých her, výšlapů, nových přátelství i zážitků. Děti se zde naučí samostatnosti a odpovědnosti za sebe i za své věci. Domů se pak budou vracet smutné, že by tam raději zůstaly déle, ale mohou se těšit na zase na příští rok.

Ohodnoťte příspěvek