Nerezové nádoby pro potravinářský průmysl

300x300-red.png

Nabízíme Vám výrobu nerezových nádob na zakázku. Jedná se především o nerezové zásobníky do objemu až 10m3, určené pro různá odvětví potravinářského průmyslu. Dále Vám můžeme vyrobit vyhřívané dvouplášťové beztlaké zásobníky s míchadly na čokoládové hmoty. To ocení především cukrárny a čokoládovny. Naše nerezové nádoby dobře slouží v různých známých firmách. Ve kterých, můžete zjistit, podíváte-li se do sekce reference, kde všude využili spokojení zákazníci naše služby.

Výroba z nerezu pro každou firmu

Naše firma má již několikaleté zkušenosti s výrobou z nerezu. Kromě nerezového nádobí Vám můžeme nabídnout výrobu ostatního zařízení z nerezu pro potravinářský, gumárenský a technologický průmysl. Mohou to být potravinářské stroje, výrobní linky, nerezové zábradlí, trubky a další. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám vyrobíme nerezové nádoby přesně podle potřeb Vaší cukrárny, jídelny, restaurace, atd. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům, kteří používají naše výrobky v každodenním provozu.