Několik desítek účinných látek v 1 tabletě

300x300-red.png

V současnosti se už jen stěží najde někdo, kdo by neužíval pravidelně nějaké vitamínové doplňky, protože jsme ze všech stran přímo „bombardováni“ reklamami na prostředky a přípravky, které zaručeně potřebujeme. Většina těchto přípravků má však chemický původ a naše tělo je proto nemusí přijímat. Náš přípravek určený pro všechny ženy, zejména pak ty, které trápí klimakterium, je 100 % přírodní a díky tomu také účinný.

Silná koncentrace

Klimakterium a jeho projevy je možné díky našemu přípravku řešit pouze s využitím přírodních výtažků z rostlin. Koncentrace účinných látek je velmi vysoká, a proto zaručuje ženskému organismu dostatečný přísun všech nezbytných účinných látek, minerálů, vitamínů, esenciálních kyselin, aminokyselin a fytosterolů. Přesvědčit se o jeho účincích můžete nyní bezplatně díky naší speciální nabídce.