Nehoda, jako každá jiná

300x300-red.png

Člověk řídí své vozidlo a snaží se dostat do práce, když v mžiku sekundy narazí kamínek do čelního skla a řidič po pár sekundách vidí velkou prasklinu uprostřed celého okna. Co teď? Jak tuto situaci řešit? Pokud se tohle stalo někdy i vám, pak jistě víte, jaké jsou s tímto starosti. V každém případě byste si měli domluvit nějakou opravu. Pokud autosklo Prahajiž nepůjde zachránit, bude nutná výměna. Ta probíhá dvojím způsobem, a to podle toho, o jaký typ okna se jedná. Buď může být vloženo pouze do pryžového těsnění, či je upevněno do karoserie. Ve všech případech jde ale o krátkodobý servis, který se dá stihnout do několika hodin.

Rychlé řešení pro všechny

Je dobré vše řešit ihned, když na to ještě myslíte a když se vám na to vše vztahuje případné připojištění. Samotná okna totiž nejsou levná záležitost, pokud byste si měli vše platit z vlastní kapsy. V případě, že se stane nehoda a vy jste ten, který je v právu a na kterého se vztahuje pojistka, nemusí se bát složitého vyřizování, a to díky možnosti nechat vše na konkrétním servisním místě.