Na výlet s přáteli zajeďte naším mikrobusem

300x300-red.png

Nedílnou součástí našeho vozového parku je i mikrobus. Máte partu, se kterou byste rádi vyrazili na společný výlet? Neberte svá vozidla. Je to zbytečné. Stačí u nás využít služeb půjčovny dodávek Brno. Určitě vás to vyjde mnohem levněji. Všude se s ním dostanete. Nepotřebujete žádný speciální řidičský průkaz. Stačí ten skupiny „B“. Tak přijďte za námi.

Všechny automobily jsme řádně pojistili

Rádi vás přivítáme v naší půjčovně dodávek Brno. Kdykoliv k nám můžete přijet nebo přijít. Budeme tady, i když už bude pozdě večer nebo brzy ráno. Nebudeme chybět ani v sobotu nebo v neděli, případě ve svátečních dnech. Všechny jsou v bezvadném technickém stavu a jsou připraveny ihned se vydat na cestu. Potřebujete pouze svůj řidičský průkaz skupiny „B“.