Manikúra ako na celý život

Ak by vám niekto povedal, že manikúra, ktorú si teraz urobíte, bude s vami poriadne dlhú dobu, akú by ste zvolili? Konečne by ste mali dôvod sa s nechtami vyhrať? So sadou na gelové nechty to síce nebude navždy, ale uznajte, že mesiac je v oblasti manikúry ako celá večnosť. Bežné laky sa totiž stihnú zlúpať často už pri prvom umývaní riadov alebo sprchovaní sa. Po pár pokusoch s rôznymi fixačnými lakmi a značkami sa už aj prestanete snažiť. Máme pocit, že gélová manikúra bude presne tým, čo hľadáte!

Každý vzor raz omrzí

Na jednej strane môžete byť nadšená, že vám manikúra vydrží tak dlho. No môže sa stať aj to, že vás vzor či farba jednoducho unudia. Skutočne je potrebné opilníkovať celu manikúru a tvoriť odznova? Čo takto vziať tmavší lak a svoje dlhé pazúriky prelakovať? Tvrdý podklad vám poslúži nielen ako ochrana farby, ale zároveň si s ním môžete vymodelovať pazúriky dĺžky a tvaru, aký sa vám zapáči. Už nemusíte pozerať na to, čo sa hodí a čo by sa mohlo bolestivo zlomiť. Manikúra vytvrdnutá pod lampou je pevná a krásna. Viac nepotrebujete. Hádam už len sadu na jej robenie rovno domov!

tematicke-party.jpg