Kvalita na prvním místě

300x300-red.png

Naše firma by Vám ráda nabídla z našeho katalogu kancelářské židle. Na výběr máte až 550 židlí a křesel různých druhů a barev. Stačí si vybrat. Veškerý náš sortiment vyrábějí ty nejlepší firmy z oboru. Ať už se jedná o české či zahraniční dodavatele. Kvalita na prvním místě. Tímto heslem se řídíme a budeme rádi, když se o tom přesvědčíte sami.

V naší nabídce najdete mnoho druhů sortimentu. Kancelářské židle, dřevěné židle, skládací židle, jídelní židle, čalouněná křesla, sedací soupravy do kanceláře, plastové židle či dílenské pracovní židle. Naše kancelářské židle si můžete u nás zakoupit v mnoha variantách. Ať již z koženkou, čalouněním nebo síťovými opěráky.

Doprava zdarma


Naše zboží dodáváme zákazníkům zdarma. U každé položky v našem katalogu je záruka 7 let.