Kancelářské vybavení

300x300-red.png

Pracovat v sedě, neznamená lenošit. Někdy je to větší dřina, než „házet lopatou“! Po chvíli sezení jsme jako rozlámaní. Bolí nás záda, za krkem a z toho i hlava a nohy máme zespoda otlačené. V dnešní době ale není nutné při sedavém zaměstnání strádat fyzicky. Od bolesti vám pomůžou křesla! Ta vás zaručeně naučí zdravě sedět!

Vybrat si vhodná křesla není až tak jednoduché, ale je to možné. Možné je to v případě, že budeme vybírat podle toho, co skutečně potřebujeme. Vybíráme zejména podle toho, jak dlouho v práci skutečně sedíme. A pokud je to dlouhá doba, tak se rozhodně vyplatí do kvality investovat! Kvalitní kancelářská křesla jsou vyrobená právě s ohledem na dlouhodobé sezení, s ohledem na naše zdraví!

Naučíme vás zdravě sedět!

Zdravě sedět znamená například, že se zádové a sedací podpěry dokážou přizpůsobit pohybům našeho trupu. Dále že máme anatomicky tvarovaný sedák se zaobleným okrajem bez tlaku na spodní část stehen. Nebo dostatečně vysoký opěrák s bederní podpěrkou. Kancelářská křesla od nás to je zdravé sezení pro vás!