Kamarád taky rád

300x300-red.png

Také patříte mezi ty jedince, kteří si s chutí dopřávají nového trendu, jež se v posledních letech tolik rozšířil? Jedná se o propojení cestování a gastronomických zážitků, tzv. gastroturistiku a vznik steak barů. Není se ani čemu divit, že jejich popularita je na vzestupu především ze strany pánů. Přeci jenom, takové víkendové posezení s kusem kvalitního masa podávaném na dřevěném prkénku v kruhu nejlepších kamarádů, kteří si mají stále co říci, stojí vždy za to. Co když se ale víkendové dýchánky promění v každodenní záležitost? Jak na kořeněná jídla bude reagovat pánská prostata?

Nejen masem živ je člověk

Občas máme potřebu hodit veškeré starosti za hlavu a dopřejeme tak tělu více než je zdrávo. Kořeněné steaky mohou způsobit nepříjemné problémy různého charakteru, proto by se opačné pohlaví mělo mít na pozoru a v případě, kdy se objeví bolesti zažívacího či močového ústrojí, tak si tuto lahodu odpustit.