Jsou velice lehké

Velké popisovací plochy za desetiletí jejich využívání ztratili nejen na hmotnosti, ale také na ceně. Dnešní magnetické tabule si může dovolit pořídit takřka každá rodina. Můžete je přenášet či s nimi velice jednoduše manipulovat. Jsou tenké a lehké, díky čemuž je unese bez nemenší problémů i odrostlejší dítě. I proto se využívají nejen ve školství a dnes i v domácnostech, ale také při firemních poradách.

Na výběr je jich mnoho verzí

Ovšem ne vše je tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Samotný výběr velikosti plochy ještě není žádný problém, ale většinou přijde na lámání chleba v případě povrchů magnetických tabulí. Povrchů je totiž celá řada – s rastrovým potiskem, melaninové, s kovovým nátěrem, klasické. Pokud si nebudete vědět rady, vždy se obraťte na prodavače, který Vám vše podstatné vysvětlí.