Jeden za všetkých, všetci za jedného

300x300-red.png

Pred tromi a pol rokmi som bola pri tom, keď sa zakladala nová pobočka banky v našom meste. Bola to pre mňa úplne nová skúsenosť. Boli sme ako štyri mušketieri pripravení k boju v dobrom i zlom. Zo začiatku sme sa zapracovávali na inej pobočke. U nás nebolo ani, kde si sadnúť. Všetko sa ešte len zariaďovalo. Na našu domovskú pobočku sme nastúpili až v čase, keď už bolo hlavné zariadenie na mieste vrátane pripojenia počítačov. Drobnosti už boli na nás.

Zlatá bodka na koniec

Zostávalo len doladiť priestory a to pomocou umenia a tiež zelene. Kolegyňa, skúsená v týchto veciach, všetko aktívne vybavila. Z Rakúska zaistila aj prevoz veľmi vkusných obrazov na plátne od jedného ich autora. Obrazy sú dielom maliarove fantázie, ide o abstrakcie v žiarivých farbách. Musím povedať, že sa sem skvele hodia, aj keď to nie je práve môj vkus.