Jeden den Francouzskou!

300x300-red.png

Jak to, že jsou francouzské ženy stále tak atraktivní? Může za to jejich šarm, styl oblékání, nebo jsou dokonalé celé? Spousta Evropanek i Američanek je nepřestává obdivovat a snaží se jim co nejvíce přiblížit. Zkracují si účes, nosí námořnické pruhy v kombinaci s červenou rtěnkou a vzdali se dopravních prostředků, protože chůze je údajnězdravá. A co vy, chcete se na jeden den stát Francouzskou?

Snídaněv kavárněa večeře v restauraci

Francouzi celkovějsou zvyklí snídat croissant a kávu skoro každé ráno. A kde jinde, si tuto dobrotu dopřát, než v kavárně, kde si můžete popovídat s přáteli a koukat po okolí. Oběd slupnou v práci. Nosí si s sebou krabičku, ve které je zahrnuta velká porce živin a vitamínů, aby se alespoňtrochu najedli a vyčkali do večeře.Oběd si chystají sami doma. A ptáte se, co oni v kuchyňských dvířkách ukrývají? Vcelku nic moc, jsou totiž zvyklí jíst hodněvenku, proto i večeře se odehrává ve městě. V restauraci si objednají rybu, mořské plody a salát. Ke každému chodu patří i dezert, na který si i Francouzi dost potrpí. A bodejťtaké ne, když všechny kalorie během dne spálí.