Jako chirurgové, ale v terénu

300x300-red.png

Čištění kanalizace rovná se půl zdraví. Kdekdo by chtěl být lékařem či chirurgem. Ovšem pohled na krev jim způsobuje náhle sesunutí k zemi. Kdo takový problém má, ať rychle spěchá k nám! Naši odborníci operují „střeva a tepny“ města za použití kamery a různých instrumentů jako na operačním sále. Rukavice můžeme použít vícekrát, přenos bacilů zde nevadí a k práci nám stačí montérky.

Lékaři města

Čištění kanalizace ve městech jsou nesmírně důležité. Z historie víme, jaké nemoci se rychle šířily jen díky chybějící síti odpadních cest a ten puch na ulici, ten bychom dnes ani nesnesli. Proto je pro zdravý život ve městech nutná průchodnost odtokových šachet. Odborníky na tuto činnost můžeme opravdu nazvat jako doktory, kteří přispívají k příjemnému pobytu ve velmi zalidněných lokalitách.