Hledáte dobrou pracovní příležitost?

Naši politici toho vždycky hodně namluví o podpoře drobných a středních podnikatelů. A to především před volbami, kdežto po volbách, jakoby skutek někam utekl. A tentokrát se jim opravdu něco podařilo, klobouk dolů! Taková skvělá podpora a příležitost pro takové množství podniků, to se jen tak nestane. Ptáte se, o čem mluvím? Přece o novém dotačním programu, který dává zelenou úsporám! Tedy, na první pohled vypadá, že na něm vydělají jenom občané. Ve skutečnosti však ve velké míře podporuje podnikatele ve stavebnictví!

Zateplujte!

Každý, kdo může, se nyní vrhnul na zateplování fasád a dodává těsnící eurookna. Lidé jsou nadšení, jak přitom ušetří a tak renovují jako diví. A stavební firmy nabraly http://zpravy.aktualne.cz/regiony/stredocesky/trat-mezi-uvaly-a-prahou-stala-vlaky-nabraly-zpozdeni/r~i:articldalší zaměstnance a běhají od zakázky k zakázce. Tentokrát se to opravdu podařilo!

Hledáte dobrou pracovní příležitost?
3.3 (66.67%)3