Genetika je pro všechny

Kdo má představu, že genetika Olomouc, je určená pouze vybraným jedincům, je na omylu! Je bezesporu dobré, něco si o ní přečíst, informovat se o faktu, že v dnešní době je normální, běžnou součástí života. Špičkové pracovitě na Moravě, vám nabízí, hlavně tedy budoucím maminkám možnost, jak se nechat kompletně vyšetřit špičkovými přístroji a zařízením.  To není zdaleka všechno. Mohou se zde léčit neplodné páry, řeší se tady rodinná anamnéza do mnoha pokolení předem, prostě komplexní gynekologické, porodní a prenatální služby. Nikde v rámci republiky, nezažijete takový přístup a takové invazivní metody práce, jako tady! Není na místě, pokud jde o zdraví jedince, hovořit o skvělých referencích, ale snažíme se o co největší uspokojení každého, kdo nás osloví!

Zaostřeno na maminky

Přesně tak, hlavně na ty budoucí! Zabýváme se výzkumem a vyšetřením plodu v těle matky, dokážeme bez problémů šetrnými metodami, odhalit vrozenou vývojovou vadu a i celkový průběh těhotenství. Nebojte se nás oslovit, nebojte se nás navštívit!