Doklad o energetické třídě

300x300-red.png

Tak by se dal charakterizovat PENB, na jehož základě je určeno, do jaké energetické třídy budova spadá a tudíž, jak je energeticky náročná. Při nákupu tak máte relevantní informaci navíc, která vás informuje o tom, jak vysoké náklady vás bude její provoz stát. Snadněji se tak rozhodnete, který dům si za vaše celoživotní úspory pořídíte, a který nikoliv.

Zpracování netrvá dlouho

Jakmile najdete společnost, které vyhotovení svěříte, můžete se spolehnout, že zpracování nebude trvat dlouho. Firmy tuto službu dokážou zajistit i do několika dní, někdy i express, to už je ale samozřejmě za příplatek. Stačí, abyste dodali potřebnou dokumentaci, dohodli se na termínu a vše je takřka hotovo. Co se ceny týče, záleží vždy na společnosti, každopádně si vyhledejte jejich ceník a dopředu se konkrétně dohodněte.