Designové a užitkové pouzdro EVO LINE

300x300-red.png

Pouzdro EVO LINE, které nabízíme v našem internetovém obchodě je bezobložkové, pouze je zde použitý dekorativní rámeček, který je vyroben z hliníku. Ten však není jen dekorativní, ale také zpevňuje celé stavební pouzdro. Bezobložková pouzdra Jap se nazývají rovněž skrytými pouzdry pro jejich nenápadnost v interiéru a pro nezpochybnitelnou úsporu místa. Další velmi úspěšnou řadou je ABSOLUTE LINE, zde se jedná o nefalšované pouzdro zcela bez obložky. Jestliže chcete doma šetřit co nejvíce místa, zvolte si posuvné dveře a vhodná pouzdra pro jejich uchycení.

Navštivte showroom a zaplesáte nad tím výběrem

Chcete-li vidět kompletní nabídku naší firmy, navštivte nejlépe showroom, který se nachází přímo v Mladé Boleslavi a otevřeno je vždy od 9 do 18 hodin. V showroomu se seznámíte s výrobky a pokud se budete chtít na cokoliv tázat, je vám k dispozici informační centrum a centrum pro zákazníky. Vybírejte u nás s radostí, ušetříte nejen peníze, ale také prostor ve vašem novém bytě nebo domě. Stavební pouzdro EVO LINE a ABSOLUTE LINE, to je moderní novostavba se vším všudy.