Dejte sbohem alergenům

300x300-red.png

Žili jste doteď v prostředí, kde se běžně vyskytovalo vybavení z dřevotřísky? Máte vy nebo vaše děti alergii, a nevíte z čeho? Můžete ji mít z nábytku. Spojovací materiály obsažené v náhražce přírodních materiálů obsahují látky, které opravdu vyvolávají alergie. Proto je lepší koupit alespoň dětem vybavení nábytkem z masivu, které žádné umělé látky neobsahuje. Vsaďte na přírodu a neplýtvejte časem a penězi na umělost.

Přírodní materiály jsou moderní

Jestli jste zastáncem moderního životního stylu, měli byste vědět, že je moderní být šetrní k přírodě. Náš sortiment je vyroben z přírodního materiálu, který lze snadno zlikvidovat, nejsou k jeho výrobě potřeba žádná umělá lepidla a v neposlední řadě je vybavení interiéru z přírodních komponentů vysoce moderní. Slaďte svůj životní styl a vaším bydlením. Získáte jedinečné souznění s přírodou a budete si připadat skvěle.