11.11 Mini Zoom Kamera 2.8 mm-12mm 1200TVL HD Zoom Manuální ostření Djustable Objektiv Kovové bezpečnostní dohled vidicon Micro video

Ahoj,Pokud potřebujete sledovat aktuální sledování účinku video z kamery v průběhu dne/noci. Prosím, podívejte se na video produktu. Skutečný test této kamery. (Náhodné LOGO značky) kupující Dítě opravdu pochopit fotoaparát. Protože časový rozdíl, jestli na zprávu neodpověděla v čase. Prosím, vlastní nákupy. Pokud potřebujete upravit zboží, prosím, zanechte přizpůsobené informace o pořadí. (Profesionální, nejlepší výrobků a po-prodejní servis,Jsme skutečné továrny přímé prodeje.) Budu upravit/odpovědět vaši objednávku pro vás. Šťastný nakupování, děkuji moc!!! ☺

Kamery / Příslušenství Hot Prodej N á m k a: 800tvl a 1200tvl čipy nejsou stejné. 1200TVL PRO 8510+MG139 čip Analog-1200TVL HD Produkt úvod: V Analogový signál kamery, vysoce kvalitní in1200TVL; Další Podrobnosti Zachytil. Vyšší řádky, tím více detailů obrazu musí být zachycen. Clestech-1200tvl bezpečnostní kamera má linka rozlišení 1200TVL*900TVL, že je 2.X rozlišení 800TVL HD, a dokonce i 1.X rozlišení 1200TVL Super HD. Budete určitě mít nejlepší šanci vidět všechny detaily obrazu, jak si přejete.

DVR 1200TVL Skutečný účinek obrázek:

1200TVL Telefon APP Skutečný účinek obrázek:

1200TVL POMOCÍ PC Software-CMS Skutečný účinek obrázek :

1200TVL zpětnou Vazbu od Zákazníků Diagram:

1200TVL Noční:

Specifikace della macchina fotografica Sensore di představte: 1/3 800tvl CMOS Barevný/ 1/3 CMOS 1200TVL Barva sdělení: 800TVL/1200TVL obiettivo: Fisso 2.8 MM/ 3.6 mm /6mm 8mm 12mm materiale: involucro V Alluminio Alimentazione: DC12V

1200TVL: 2.Nízké Světlo Výkon

3.Redukce šumu(3D NR

4.Odmlžování

5.Široký Dynamický Rozsah

6. Vysoká Reprodukce Barev

7. ATR (Adaptive Tone Reprodukce)

Když obdržíte zboží, pokud máte nějaké dotazy, prosím, zanechte vzkaz v objednávce. Nenechte si otevřít spor, můžeme správně problém vyřešit. Nenechávejte špatnou zpětnou vazbu, že neřeší žádné problémy!!! Platby, Pokud máte nějaké problémy, platby,prosím kontaktujte nás! Pokud potřebujete koupit více zboží, ale cena je příliš levné, nebo ne najít v našem obchodě, prosím, kontaktujte nás! Zásilka 1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů. 2. Dodací lhůta: ----Prostřednictvím Expresní: Obvykle 3-10 pracovních dnů. ----Prostřednictvím Letecké Pošty: Obvykle 10-30 pracovních dnů. 3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 5. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. 6.Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. 7. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! Záruka a Vrácení 1.Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. 2.Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE. 3.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky. Služby Zákazníkům 1. Zaručujeme, že všechny naše položky jsou ", jak uvedl," v jejich popisy. Usilujeme o 100% spokojenost zákazníka na každém prodeji máme kompletní. 2. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. 3. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Štítky: analogové kamery cctv, ochrany bezpečnostní kamery, dírka mini ip kamera, foto camara, domácí bezpečnostní kamerový systém bezdrátové onif, fotoaparát secur, 6 cctv kamerový systém, 2 cctv kamery, bezpečnostní systém kit, outdor, ios kamery.

• Audio Výstup: Externí připojení
  • Napájení(V): 12V/2A
  • IR Vzdálenost(m): 12led=10m,24led=20m,36led=30m,48len=38 m,3led=30m,6led=30m
  • Zorný Úhel : 90°