Červené Sexy Ženy Bez Rukávů Bodycon Šaty Sexy Clubwear Hollow Hlubokým Výstřihem Party Šaty 2020 Nové Letní Mini Šaty Vestido Žena

20338 Doporučit Produkty

100% Zbrusu Nový

Pořadové číslo položky. : 844989-844992

Barva: Červená Specifika: 1 cm=0.393 palec, 1 palec= 2.54 cm

Velikost Délka Poprsí Pasu Hip S 80cm 68cm 62cm 68cm M 81 cm 72 cm 66 cm 72 cm L 82 cm 76 cm 70 cm 76 cm XL 83 cm 80 cm 74 cm 80 cm Laskavě Tip : 1. Prosím třeba připomenout, že díky světelné efekty, sledování 's jas/kontrast nastavení atd., tam by mohlo být nějaké mírné rozdíly v barevný tón webových stránek' s foto a aktuální položky. 2. Položka Měřit ručně, mohlo by to být 1-3cm jiný, vaše laskavé pochopení bude velmi ocenil.

Štítky: noc nosit ženy červené, podnikatelka šaty červené, ženy šaty rsso, ženy, šaty, spodní prádlo, ženy šaty koltel, ženy šaty simle, ženy kinitted šaty, vevelvet šaty červené, ženy šaty vesditos, červené puarse šaty.

• Koktejlové Šaty: Večerní šaty
  • Rukáv Styl: Špagety Popruh