Zářící Nabíjení Mobilního Telefonu, Kabel Micro USB Typ C LED Světelný Tok Osvětlení Datový kabel Pro Samsung, Huawei, Xiaomi Poplatku Kable

Podpora ( Koupit 2ks Nebo Více Ušetříte 5% )

Vítejte v našem obchodě, pokud se vám líbí tento výrobek, Inspirovat nás! prosím, dejte nám pět hvězdiček, pokud máte jakýkoliv dotaz,prosím neváhejte nás kontaktovat, Díky !

Poznámka : (Prosím, přečtěte si před cílem)

1. Nabízíme vám nejlevnější pric,tak tam je žádné logistické informace po balíčku listy Číny.Můžete získat balíček za normálních okolností.Pokud jste neobdrželi balíček pod ochranou dobu,kontaktujte nás prosím,provedeme výměnu nebo vrácení peněz pro vás,děkuji. Pokud budete potřebovat plnou sledování ,prosím, vyberte "www.hasici-teplice.cz Standardní Lodní dopravy" , a přidat peníze pro sledování.

2. Pokud vaše potvrzení čas se blíží, ale vy stále ještě není příjem zboží, prosím, kontaktujte nás, budeme prodloužit termín dodání poprvé. Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím!!! Vyplňte, prosím, přijímač je plný název v pořadí, v důsledku nové politiky Russiann zvyky, jinak vás pravděpodobně vyhrál ' t získat balíček konečně.

O nás

1. Vítejte v našem obchodě, Jsme profesionální celém světě velkoobchodní společnost, Vysoká kvalita výrobků, rozumné ceny, vynikající služby zákazníkům a spolehlivý úvěr je naše krédo

2. Pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat svůj obchod do svého seznamu Moje Oblíbené

3. Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby, Prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s bodem po dostávají to

4. Všechny zprávy budou zodpovězeny do 1 pracovního dne, Pokud neobdržíte naši odpověď, prosím, laskavě vadí váš vzkaz a my vám odpovíme vám co nejdříve, Prosím, vrať se brzy a navštivte nás znovu

Štítky: svítící usb, micro usb kab, usb kab, usb kabel xiaomi redmi note 8, Micro Usb, c typ kab, USB, kabel micro usb, kab, náboje magnet.

• funkce 5: USB Osvětlení, Kabel Pro iPhone 11 Pro Max 2020 SE
  • barva: Modrá/Červená/Zelená/Multicolor
  • funkce 6: Datový Kabel Pro Huawei
  • Funkce 1: Nabíjení a přenos dat