HAOYUAN Sexy Měkké Plyšové dvoudílný Set Noční Party Club Šaty Ženy Podzim Šaty Off Rameno Crop Top Mini Bodycon Tube Šaty

Velikost Busta(cm) Pasu(cm) Boky(cm) Lenth(cm) CN NÁM Euro S 4-6 32-34 76-88 64-68 90-98 20-35 M 6-8 34-36 80-92 68-72 94-102 20.5-35.5 L 8-10 36-38 84-96 72-76 98-106 21 AŽ 36 O VELIKOSTI: 1. 1 palec=2,54 cm. Následujte, prosím, velikost grafu vyberte velikost. Nevybírejte přímo na vaše návyky. Velikost může mít 2-3 cm se liší vzhledem k ruční měření. 2. Pokud máte pocit, těžké vybrat velikost ,můžete neváhejte kontaktovat mewe vám nějaký návrh,ale to je pro vás pouze orientační. BAREVNÝ ROZDÍL: Jak všichni víme ,na různé počítače zobrazovat barvy odlišně, barva skutečné položky mohou mírně lišit od následujících obrázků.

1.Máme loď od pondělí do soboty kromě svátků. Prosím, zanechte nám zprávu, pokud chcete změnit dodací adresu.

2.DHL / UPS / FEDEX / TNT / to trvat asi 3-7 pracovních dnů obvykle.

3. Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) mohla být delší než obvyklou dobu. Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

Velkoobchod a pokles lodní dopravy jsou i uvítal?

Pro velkoodběratele nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo.

Prosím, kontaktujte nás, pokud vaše objednávka je více než $200.

Pro pokles lodní dopravy,můžeme poslat zboží k vašim zákazníkům přímo a nenechá informace o nás, pokud byste chtěli.

Kdy bude moje objednávka bude dodáno po zaplacení?

Obvykle zajistíme vám zásilku do 3 dnů.

Někdy, tam může být trochu zpoždění, protože špatné počasí nebo nějaké nehody, ale musíme dokončit zásilku do 7 dnů.

Jak mohu sledovat můj pozemek?

Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče)

Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí?

Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Štítky: teo kus sady ženy, holčička klobouk nastavit, Sada, top, podzim velké velikosti šaty, hoodi ženy, africké šaty, dlouhé sametové šaty, Clearluv, potu kalhoty set žen.

• Dekorace: NIC
  • Výstřih: Bez ramínek