Květinové Výsadby Tašky Zavěšení Na Zeď Výsadbu Taška Rám Rostoucí Kontejner Květináč Pro Zahradní Rostlina Květ 18 Kapsy 1 Ks

100% nové značky a vysoké kvality. Prodyšná, vodě upevňovací cítil materiály, velmi příznivé pro růst rostlin č. věcech vnitřní nebo venkovní. Eco-friendly a non toxické materiály pro bezpečné, dlouhodobé užívání. Poskytuje snadné vertikální Zahrada Řešení. Během několika metrů podlahové plochy s vertikální zahradničení poskytnout vám a vaší rodině se zeleninou a bylinkami po celý rok! Tím, že jí jídlo z vertikální zahrady sadu v době sklizně, může absorbovat mnoho více živin, než jste absorbovat z obchodu přivezli ovoce a zeleninu. Zápas několik pěstitelů dohromady pokrývají velké plochy stěn. Můžete Přesunout a změnit Rostliny. Ideální použití pro malé nebo velké dvory, terasy, školy, byty, balkony, společenství, střešní zahrady, terasy. Zelené rostliny uvolňují hodně kyslíku; čištění vzduchu, příjemné eye-touch. Popis produktu: Název: Výsadba taška Alias: Strom výsadbu tašky / kosmetické výsadbu taška Materiál: Non-tkané tkaniny, Barva: Zelená / Černá Velikost: Jak je znázorněno Počet kapes: 18 Kapsy Funkce 1: Korozi odolné, prodyšné, ne snadno deformovány, self-absorpční Funkce 2: úsporu vody a odolná vůči suchu, světlo-transmisivní Funkce 3: silný a odolný, rozložitelné Použitelné scénáře: Balkon, domů, hotelů, květina, školky, kanceláře, domů, zahradnictví, zahrady, centra, atd. Charakteristika: Pevné a trvanlivé, úspory vody a sucha odpor, self-absorptio Použití: Kancelářské dekorace, bytové dekorace, nákupní centra dekorace, zahradní dekorace, vnitřní a venkovní ochranu životního prostředí zelená dekorace Balení obsahuje: 1 Ks x Zahradnictví Rostou Bag Poznámka: Prosím, dovolte 1-2cm chyby vzhledem k ruční měření. Položka barva zobrazena na fotografiích může být zobrazeno mírně lišit na monitoru počítače, protože monitory nejsou kalibrovány stejně.

Štítky: tkanina pot, zahrada kapsy, kapesní rostlin, ta rostou bag, 5 tier stojánek, rám žehlička, květináč, umělá květina photo frame, vnitřní zařízení polici, taška rostlin.

• Velikost: As shown
  • Funkce 1: Korozi odolné, prodyšné, ne snadno deformovány, self-absorpční