Nordic led stropní chodbě světlo lampy LED stropní svítidlo cafe hotel balkon verandě restaurace, osvětlení, světlo, stropní svítidlo

3 322.58 Kč 4 153.22 Kč

Nákladní našem obchodě je pevné šablony, které se automaticky účtují do systému. Vzhledem k různé velikosti a hmotnosti lampy, expresní nákladní nebo odchylky, pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte zákaznický servis změnit nákladní dopravy, aby se zabránilo nedorozumění

Za prvé, děkuji vám za vaši pozornost a lásku. Budeme upřímně poskytnout vám s high-kvalitní a cenově dostupné produkty a služby, a doufám, že vám přinese spokojený a šťastný on-line nakupování.

Aby se zabránilo zbytečné problémy a nedorozumění v procesu nákupu lampy, prosím, přečtěte si a pochopit náš výrobek prodejní pravidla pečlivě před nákupem. Pokud tam je nějaká nejasnost, prosím, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, zákaznický servis bude velmi trpělivý a odpověď pro vás v detailu.

Fotografování

Všechny fotky z lampy prodává jsou přijímána v naturáliích. V důsledku různých faktorů, jako jsou fotografické vybavení, technologie, úhel, světlo a displej počítače, některé barevné rozdíly mohou být způsobeny. Zakupte si prosím pečlivě, pokud nemůžete přijmout barevný rozdíl problém. Prosím, pochopit, že takové transakce sporu nemůže být použit jako důvod pro návrat

doba dodání

Kupující doručí zboží do 48 hodin poté, co je platba přijata. Zvláštní okolnosti (právní svátky / objednání / produkt na skladě, atd.) způsobí zpoždění v dodání. Proto, prosím, požádat kupujícího poradit tovární prodejce o produktu předtím, než focení, aby nedošlo k prodlení vaše dekorace období. děkuji

Poškozené Reedice

I když na balení našich výrobků, je velmi silný, ale proto, že Vzhledem k doručení třetí osobě, Dlouhé vzdálenosti přepravy a distribuce, Tak tam jsou určitá rizika, je nevyhnutelné, aby zmáčknout lampy, zejména stínidlo ze skla výrobky. Pokud zjistíte, že stínidlo nebo příslušenství jsou poškozeny, když obdržíte zboží, prosím, kontaktujte nás a poskytnout fotografie poškozeného příslušenství, a my vám pošleme opravený příslušenství expres.

Jsme bude zodpovědný za naše služby a produkty, Budeme vám dát uspokojivou odpověď do nějaké rozumné problém. Pokud to je problém, jsme ochotni řešit.

Všechny problémy, pokud tam je větší klid, upřímný a tolerantní mezi sebou, snažte se myslet na jiné místo, a věřím, že jakýkoliv problém bude vyřešen.

Nákladní popis

Kupující může zaplatit předem, nebo předem Zaplatit předem, Poté, co kupující a prodávající určit, poštovné, kupující nejprve zaplatí poštovné do naší továrny, která bude shromažďovat a zaplatit expresní společnost B: Prezentace kupující zaplatí express společnost přímo dodáním zboží

Způsob platby

Alipay, obchodování se důrazně doporučuje. Ujišťujeme vás, že uživatelé, kteří jsou schopni používat Alipay může kontaktovat náš bankovní převod.

Dopravní pokyny

Obecně, existují dva způsoby, jak dodat zboží: Logistika, expresní

A: výhodou logistika je, že nákladní doprava je levná, ale nevýhodou je, že čas je trochu pomalejší a budete muset vyzvednout zboží na nákladovém nádraží; Po příjezdu logistiky zboží, bude kupující informován telefonicky. Prosím, zeptejte se za doručovací adresu a telefonní číslo, a pak se příjemce ID kartu vyzvednout zboží.

B: výhody expresní dodávky jsou rychlé, rychlost dopravy, a door-to-door doručení, zatímco nevýhody jsou relativně drahé nákladní. Proto, pokud dodávka není naléhavé, to je obecně doporučeno zaslat zboží na logistiku. V zásadě, expresní doručení, musí být dodána do dveří (tj. v rozsahu dodávky)

po-prodejní servis

Naše továrna slibuje: světelný zdroj bude zaručena po dobu dvou let od data nákupu, díly s problémy s kvalitou bude opravena do tří měsíců, a díly s problémy po tři měsíce budou zaslány zpět, a dále tím, že kupující po nákladní záruka je omezena na opravu nebo výměnu vadných dílů

Záruka není k dispozici pro:

A. Poškození v důsledku nesprávného použití a instalace napájecího zdroje;

B. Poškození v důsledku nesprávného použití nebo nesprávné opravy nebo modifikace.

C. Škody způsobené nesprávným nebo nedbalým používáním doplňků.

d. Škody způsobené jiné nehody

Montáž lampy

připomenutí: Všechny lampy a lucerny z naší továrny jsou připojeny s hotového výrobku efekt kresby. Lampy a lucerny patří do elektrických výrobků. V zájmu zajištění bezpečnosti, Prosím, pozvat kupující najmout profesionální elektrikáře, aby průvodce instalací lampy a lucerny!!!

Štítky: úkol světla, zavěšení nástroje, strop chodby lampa, svítilna led, křišťálová lampa, lampa molekulární, stropní moderní lightes, plafonera led stropní, velké křišťálové stropní svítidlo, tin stropní světla.

• Číslo Modelu: 1
  • Dokončit: leštění