Preoaidr 3142 Z2 Pool Cue Stick Kit Kulečníková Tága 11,5 mm 13mm Tip Javor Hřídel Irský Prádlo Zábal Profesionální Billiar Pro Začátečníky

1 095.52 Kč 1 369.46 Kč

Drahý Příteli:

Vítejte v našem obchodě! Děkujeme vám za návštěvu a podporu našeho obchodu,Budeme se snažit v našich silách, aby vám pomohl vybrat zboží, které se vám líbí!Budeme i nadále poskytovat vám co nejlepší služby ,a doufám, že se přinést ty nejlepší zážitek z nakupování. Vždy na vaše služby!.Hezký den!

S překvapením dárky!

Štítky: držák taco, příslušenství pro billiard, obraz kulečník, biliard bílá, kovový model lodi, žena irské, tágo pool, tágo snooker, hodinky dropship, kulečníkové tágo preoaidr.

• Klasifikace: Devět-ball Ball Ruku
  • Typ: Centrum Společných Cue