2018 cool Letní Šaty Ohlávka bez Rukávů Elegantní společenské Šaty Dámské Retro Bavlna Květinové Tisk 50s 60s Vintage Šaty

Letní Styl Dámské Retro baletní Šaty Vánoční baletní Šaty Party Swing baletní Šaty Vestido

Produkt na obrázku

Položka Materiál: Bavlna

Položky Barva: (Jako obrázky show)

Položka Popis:

1) bez Rukávů

2) Skrytý zip na zádech

3) Dodává se s vyměnitelnými pás jako obrázky show

Balení seznam

1*pc šaty

Platba

1) přijímáme Alipay, West Union, TT a paypal . Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky,můžete platit nám snadno sledovat Escrow procesu.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

4) nejsme odpovědni za jakékoliv cla nebo dovozní daň.

Doprava

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Všechny výrobky jsou na skladě,prosím, jen koupit.Všechny objednávky zpracovány do 48 hodin po ověření platby.

3. Prosím, ujistěte se, že vaše jméno a adresa jsou přímo na www.hasici-teplice.cz,nesprávnou adresu nebo název případě ruturn nebo neobdrží, bude kupující

odpovědnost.

4. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během dovolené

sezóně.

5. Dodací lhůta:(průměrný čas příjezdu pro váš odkaz)

Náhrady a návrat

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dní, je

považováno za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nést jak

prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, konkrétní důvod pro

návrat, a číslo vaší objednávky.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a

příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.hasici-teplice.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, kontaktujte nás

bezprostředně předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

Komunikace:

1. Garantujeme 100% spokojenost zákazníka. Pokud váš položka není, jak je popsáno nebo vadný, když jste jej obdrželi,prosím, dejte nám vědět.

2. Prosím, neváhejte a kontaktujte nás s případnými připomínky, dotazy nebo připomínky, které můžete mít, budeme rádi pomůžeme.

3. Vzhledem k době, rozdíl,možná, že nemůžeme odpověď okamžitě,ale my jsme se dostali zpět k vám s 24 hodin,nezahrnuje víkendy a svátky.

Služby

Jsme výkon 100% spokojenost zákazníka záruku,pokud budete mít jakýkoli problém,prosím, kontaktujte nás,budeme řešit za vás.

Produkt Záruka:

1. 1 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí). Doplňky přijít s

3-měsíční záruka.

2. Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné). Musíte nám říct, co

vada je a dejte nám číslo vaší objednávky. NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.Souhlasíte s tím, aby všechny

výše uvedené politiky při objednání na www.hasici-teplice.cz!

Štítky: retro pencill šaty vintage 50s 60s, vintage šaty 50s 60s famingo, vintage šaty 50s 60s retro černá, vintage šaty 50s 60s čtvrtletí rukávy, vintage dekor 50s 60s retro, vintage šaty 50s 60s retro monroe, vintage šaty 50s 60s retro velikost, vintage šaty 50s 60s rukávy, vintage šaty 50s 60s retro4xl, vintage šaty 50s 60s retro girl.

• Pohlaví: Ženy módní
  • Vzor Typu: Tisk