CNC CMM, Dotykové Sondy Stylus 6mm Ruby Míč CNC Sondy Keramická hřídel M4 A-5000-3712

1 325.27 Kč

Jsme továrna přímý prodej, prosím, Navštivte náš obchod pro další produkt

Ruby nabízí dlouhou životnost bez opotřebení povrchu od abrazivních materiálů.

Detail Produktu:

Velikost: M4*D6*L100

Závit dříku M4 stylus Ø6 mm ruby míč, keramický dřík, Délka 100 mm.

Balení: 1 Dotyková Sonda

Zpětná vazba: Toto je automatický překlad z angličtiny do portugalština a portugalština.

Pokud z nějakého důvodu si nemyslím, že jste spokojeni s vaší společnosti, prosím, dostat do kontaktu s negativními názory a my jsme se rozloučit, jak vyřešit problém. Zkontrolujte, zda pro uspokojení obchod se suvenýry.

Doprava: Jsme Loď Na celém Světě, položky budou odeslány do 1-5 pracovních dnů na platby, které mají být ověřeny.

Mezinárodní společnosti-vezměte prosím na vědomí:

A) Daně, cla a dovozní poplatky nejsou zahrnuty v položce nebo přepravní náklady.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost.

B) zkontrolujte prosím, zda se vaše země kostým určit, které jsou nejlepší ceny

Štítky: cnc sondy, cnc touch, cnc nástroj reset sondy, cnc senzor, dotykové sondy s automatickou, cmm probe, filtr skleněná čajová konvice, alumina keramické tyče, cnc z probe, cnc hliníkové díly.

• Číslo Modelu: A-5000-3712
  • Značka: HAOYUNMA