Auto Čistička Vzduchu Přenosný Negativní Iontová Čistička Dual USB Čistička vzduchu Čistič Vzduchu Osvěžovač vzduchu pro Auto, Home Office

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dcl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { šířka: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; výška: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; barva: #474747; font-size: 22px; font-family: 宋体; } #product-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-nadpis { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: zdědí; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Release 12 milionů High-density Negativní Vzduchové Ionty,které mohou usnadnit růst těla a prevenci nemocí.Kromě toho, že je zbytečné měnit HEPA Filtr, tak, aby se zabránilo trvalé náklady.

Odstranit Špatné Vůně pro Vaše Auto , Není potřeba měnit filtr, a Udržet čištění vzduchu uvnitř vašeho auta.

Ideální pro lidi, kteří trpí Alergií, Nosní, Dusnost, Kašel, Kýchání, Astma,odstraňuje všechny druhy zápachu, účinně filtruje pyl, PM2.5 částic, adsorbuje se nad 99,9% formaldehydu, benzenu a jiných škodlivých plynů.

Duální USB Nabíječka,Osvěžovač Vzduchu pro auto Může vyřešit auto nabíjení obsazené problém, Dva 1A výstup USB port, lze nabíjet dva mobilní telefony nebo jiná zařízení ve stejnou dobu.

Tiše Pracuje,Jeden-tlačítko design dělá auto čistička vzduchu snadné použití, stačí jej připojíte vaše auto pomocí USB kabelu(Součástí balení).

Auto Čistička Vzduchu, Mini Přenosné Negativní Iontová Čistička Vzduchu s Dual USB Noční Světlo Osvěžovač Vzduchu Nejlepší pro Auto, Domov, Odstranit Zápach, Potrubí Kouře

1. Konfigurace:

Hliníkové slitiny tělo, 12 milionů negativních iontů, dual USB rozšiřující porty.

2. Funkce výrobku:

1. Čištění: odstranit smogu PM2.5, zvláštní zápach v autě, kouř, zápach, TVOC, sterilizace.

2. Negativní ionty se nazývají přírodní oxidace, které mohou osvěžit mysl a úlevě od jízdy únava.

3. Dvojí rozšíření usb rozhraní lze nabíjet mobilní zařízení, jako jsou mobilní telefony.

4. To může být použit v automobilech, domácnostech a kancelářích.

Hliníkové slitiny tělo, pomocí eloxování proces,

Produkt čistá hmotnost: 0.25 kg

Materiál:Hliníkové slitiny

barva:Černá

Obsah Balení:

1 x Auto čistička vzduchu

1 x USB kabel

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

O Nás

Nabízíme dobrý produkt s nejlepší cenou,podporujeme Velkoobchod/Drop Shipping Objednávky

1. Pro Pokles Lodní dopravy objednávku, prosím, poznámku"dropshipping", aby, budeme upřednostňovat.

2. Pro Velkoobchod/Drop Shipping objednávky, pokud máte nějaké nápady, o cenu nebo balíček,prosím, kontaktujte nás předem,budeme vám ty nejlepší služby, které uspokojí vaše požadavky.

O Platbu

Pokud splňujete jakýkoliv problém při platbě, prosím, kontaktujte www.hasici-teplice.cz Zákaznické Centrum požádat o pomoc:

O Zásilky

1.Budeme odeslat objednávku co NEJDŘÍVE do 2-5 dnů(kromě víkendů a státních svátků) jakmile bude vaše platba je dokončen normálně.

2.Prosím, napište vaši úplnou doručovací adresu, správné telefonní číslo a psč, zejména Rusko a Bělorusko kupující, prosím, potvrďte vaše celé jméno.

3.Všimněte si prosím, že my vám není odpovědný za celní poplatky.Prosím, celní odbavení sami.

4.Poskytujeme jak post přepravní a expresní shippings.Pro většinu zemí, post přepravní trvá asi 25-35 pracovní dny a déle, pro některé země, jako je Brazílie, Peru.

Expresní přepravy obsahovala DHL, EMS, www.hasici-teplice.cz Premium, Doprava a Speciální Linie, jako Aramex. To trvá asi 7 dní.(To bude zpoždění, pokud vaše země splnit nějaký problém,Dělnické stávky,počasí problém a tak dále.)

O Po-prodejní Servis

Jsme spolehlivá prodávající a máme profesionální po-prodejní servis pro všechny naše zvyky. Pokud tam je nějaká otázka o pořadí,prosím, kontaktujte nás předem ,vždy budeme tady, dokud budeš mít štěstí na odpověď.

O Zpětnou Vazbu

1. Prosím, zkontrolujte, zda balíček a položky, když jste se pečlivě, aby se ujistěte se, že tam není žádný problém.

2. Pokud máte nějaký problém, nebo nejsou zcela spokojeni s váš balíček,prosím, nenechte se neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme řešit problém uspokojit vás.

Štítky: vzduch purifi, vzduch čistí pro domácí, xiang, airbrush čistič vzduchu, auto ozon, čističe vzduchu, tkaniny filtru, vzduch čistší auta, auto vacuum cleaner, usb čistič vzduchu home.

• Značka: YAM
  • Certifikace: NIC