Xingbao Stavební Bloky 15003 Lesní Dobrodružství Série Vzdělávací Bloky, Cihly Hračky, Stavební Částice Diy Hračky Pro Chidlren

1 038.31 Kč

Xingbao 15003 Stavební Bloky(622pcs)

Materiál: ABS Plast

Certifikát:EN71+7P, 3C,ASTM

Styl: Kompatibilní se Značkami, Přečtěte si Před Cílem Těchto bloků jsou kompatibilní s Značky , 100% fit. .Prosím, zkontrolujte, zda velikost pečlivě před místo pořadí. Nemají požádat o vrácení peněz nebo opustit negativní zpětnou vazbu pro nás, vaše volba špatná. Výrobky obsahují malé části, není pro děti do 3 let v případě spolknutí nebo udušení . Nepřijímáme žádnou odpovědnost za zneužití této nebo jakékoliv jiné produkty, do 3 let Věku by hrál s Rodiči společně. Všechny produkty v našem obchodě jsou vyrobeny v Číně a poslat z Číny, to bude trvat 15-35 dnù příjezdem své země přes www.hasici-teplice.cz Stadand Doprava , ale v nějaké vzdálené země, může být vrh delší, kvůli dovolené, Celní odbavení, rušné nákupní sezóny nebo místní odeslání účinnosti, prosím, laskavě čekat na váš balíček, a ne otevřít spor před porodem datum ukončení. Pokud jste v naléhavou potřebu pro ně, prosím, vyberte DHL, EMS, FedEx express. Díky za pochopení. Barva výrobků dokončena reálného objektu,Rozměry jsou ruční měření, mohou existovat 2-3mm chyba pošleme všechny položky v dobrém, trochu ohýbání, protože tím, že doprava je omezená, nebude mít vliv na vaše položky, Pokud jste completist on-line nakupování není pro vás vhodný. Když obdržíte balíček, Prosím, ujistěte se, že vaše zboží dorazilo v dobrém stavu a potvrďte uspokojivé dodání. Pokud jste spokojeni s nákupem a naše služby, budeme rádi, pokud můžete, dejte nám pět-star zpětnou vazbu a zanechat pozitivní komentář o své zkušenosti se s námi. Vaše povzbuzení nás udrží v pohybu vpřed. Jsme upřímně doufám, že budeme mít větší šance pro spolupráci v budoucnosti. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo požadavky, prosím, neváhejte kontaktovat s námi. Naším cílem je vyřešit všechny problémy tak rychle, jak je to možné! Výše uvedené informace jen pro poznamenat, aby vám lepší zážitek z nakupování, jakýkoliv dotaz nebo požadavek, prosím, kontaktujte mě, budeme odpovědět, jakmile je to možné.

Štítky: blok lese, blok stavět, XINGBAO, technic xingbao, 1 ohm rezistor 10w, lego xingbao, blok bloky, Blok, železniční stanice, sluban army.

• Varování: není pro děti do 3 let
  • Číslo Modelu: 15003
  • Značka: XINGBAO
  • Téma: Lesní Dobrodružství