Peripage Foto Tiskárny P8 Baypag Mini Bliuetooth Bezdrátová Termální Tiskárna, Papír, Nálepka Štítku Tiskárny, Papír Pro Android iOS Fón

Aplikace:

A : mobilní policejní systém

B : tabák distribuční soustavy

C : nástroj systém odečtů

D : mobilní kanceláře / mobilní logistické systémy

E : přenosné přístroje

F : testování zařízení, pomocné zařízení.

Základní Informace a Klíčové Vlastnosti

To platí i mobilní produkty na podporu použití, a je vhodný pro venkovní pracovní prostředí

malé rozměry,nízká hmotnost,spolehlivý výkon,jednoduché připojení, snadné použití

Nízké provozní náklady(Žádné Pásky nebo inkoustové kazety)

High-rychlost , dlouhou životnost a vysokou kvalitu .Vhodný pro všechny typy komerční maloobchodní POS systémy

Pracovní doba :

Vysokokapacitní dobíjecí lithium baterie a pohotovostní dobu 5-6 dnů

Plně nabijte ( Ne zastavit tisk 120-150m tepelné roll , 20-25pcs rohlíky na 58 *30 mm rozměry )

Jazyky :

Multi jazyky podporují , více než 73 jazycích

zjednodušená Čínština/ Tchaj-wan nebo HK Tradiční( složité písmo) nebo mezinárodní jazyky

Balení Obsahuje

pokud zvolíte Standardní Nastavení Tiskárny', dostanete,

1 ks foto tiskárny

1 ks USB kabel

1 ks Manuál

1 role bílá thermal paper(v tiskárně nainstalován již)

pokud se rozhodnete Přidat 3 Rolí Papíru', dostanete,

Standardní Nastavení Tiskárny

3 Rohlíky navíc, termální papír( bílý nebo barevný založené na obrázku) Pro termální papír, tam není lepidlo na zadní straně.je vhodný pro fotografie, obrázek, účtenky, vstupenky, texty...

Platba

Platba se očekává, že být doručena do 3 dnů od aukce blízko.

Escrow je naše vhodnější způsob platby.Pokud pro velké objednávky, můžeme také přijmout TT přes Banky a Western Union.Prosím, laskavě zobrazit naše společnost webové stránky a kontaktujte nás pro tovární přímý prodej velkoobchodní ceny.

Doprava

Většina z naší nabídky jsou podporovány s dopravou zdarma (ve vybraných zemích) mnoho poštovních služeb, jako je HK post/China post/Singapore Post/Netherland Post, obvykle za zboží, které je pod 2 KG pošle China post Air mail pro veškeré zboží bez baterie.Pro zboží s baterií, obvykle budeme používat Netherland Post nebo Singapore Post, závisí na různých zemích.Prosím, kontaktujte nás dříve, než si místo vaší objednávky, pokud potřebujete zboží naléhavě.

Doručení obvykle trvá 15-45 obchodní dny, aby se dospělo na místo určení.Ale pro některé země Jižní Ameriky, někdy bude trvat déle než 60 dnů, prosím, laskavě to pochopit.

RMA Politiky

1. 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a/nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.

2. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše PO#.

4. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.hasici-teplice.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní .

Necháme POZITIVNÍ zpětnou VAZBU po obdržení platby.Prosím, nenechávejte negativní zpětnou vazbu přímo, a prosím, kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni s položkou po obdržení.

Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne.Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám co nejdříve.rtI

Štítky: termální tiskárna etiket, tiskárna účtenek, portabl tiskárny, tiskárny štítku, mini tiskárna, instantní tiskárna, Label Maker, inkless kapesní tiskárny, tiskárna karet pvc, android pda, tiskárny.

• Styl: Černá a Bílá
  • Po-prodej Servis: Obchod je Tři Záruky